Legend III+Plus Download B-261910-%C3%BCye_ol
Legend III+Plus Download B-261910-%C3%BCye_ol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Legend III+Plus Download

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Legend III+Plus Download Empty
MesajKonu: Legend III+Plus Download   Legend III+Plus Download EmptyPtsi Tem. 20, 2009 9:06 pm

Merhaba arkadaşlar..

Silkroad online Legend III + PLuS Dowload etme yöntemini size göstermek istedim,kesinlikle alıntı değildir,tamamen kendim tasarladım.

Başlayalım.

Arkadaşlar bildiğimiz gibi dowload'ı hızlandıran ve elektrikler kesildiğinde,internet kesildiğinde veya bilgisayarınız reset attığında kaldığımız yerden devam etmemizi sağlayan programlar var.Bunların en bilineni kuşkusuz Flashget'dir.Ama Flashget'den daha iyi bir program var.İlk önce Orbit'imizi indirelim.

http://www.orbitdownloader.com/tr/

Bu siteye giriş yaptıktan sonra üstte sarı kutu içinde ''Dowload Now'' yazısına tıklayalım,Çıkacak olan sayfada yine sarı kutu içinde ''Dowload Now'' yazacak,ona tıklayarak indirme işlemine başlayalım.

İndirme işi bittikten sonra Orbit'i kuralım.Kurulum bitince orbit otomatik olarak açılacaktır,Siz Orbit'i aşağı pencere sırasına almak yerine X işaretine tıklayarak kapatınız.Orbit masaüstünde değil saatin yanında aşağıya dönük bir ok işaretinde olacaktır.Onu ellemiyelim.

Şimdi Silkroad Online Legend III + PLuS'u indirme işlemine başlayalım.

www.silkroadonline.net

Sitesine giriş yapalım.Sitenin üstündeki hareketlerin oluşması için ufak bir setup vericek,setup yaklasık 1mb,dolmasını bekliyelim.Dolması bittikten sonra yapacağımız olayları yazı ile değil,resim ile anlatsam daha yararınıza gider diye düşündüm.

ARKADASLAR RESİMLERİ TAKİP EDİNİZ

Siteye giriş yaptıktan sonra orjinal siteye girmek için gösterdiğim yere tıklayınız.

Silkroad online dowload sitelerini görmek için gösterdiğim yere tıklayınız.

Yeşil renk'li yere ID'mizi yazalım.
Mavi renk'li yere ŞİFRE'mizi yazalım
Kırmızı yere tıklayarak LOGİN olalım.

Sırada indirme siteleri var.En kolay indirilen site size yeşil renk içinde gösteriğim sitedir.Ben onu kullandım,Sizde kullanabilirsiniz.

Dowload Now yazısına tıklayarak oyunu indirmeye başlıyalım.Orbir otomatik olarak karşınıza çıkacaktır.OK tuşuna basarak afk olabiliriz.

İnternet Hızınıza Göre İndirme Süresi

128K = 7SaaT
256K = 5SaaT
512K = 3SaaT
1024 = 1SaaT
2048 = 30 Dakika
+2K = O kadar bilmiyorum

Bi Teşekkür Yeter Cool

Alıntıdır
http://maniacfrm.yetkinforum.com
mustafa0026
Yeni Üye
Yeni Üye
mustafa0026

Legend III+Plus Download Empty
MesajKonu: Geri: Legend III+Plus Download   Legend III+Plus Download EmptySalı Tem. 21, 2009 9:16 pm

Bunu BAşka Bir Sitedede GÖrmüştüm Ama Ginede Saol Very Happy

Legend III+Plus Download
1 sayfadaki 1 sayfası